Y162847K0000Q9R
MFR.Part #
Y162847K0000Q9R
JLCPCB Part #
C4127171
Description
-55℃~+150℃ 47kΩ 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS