Y162837R0000C0W
MFR.Part #
Y162837R0000C0W
JLCPCB Part #
C4288130
Description
-55℃~+150℃ 37Ω 750mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount