Y162830K0000Q16W
MFR.Part #
Y162830K0000Q16W
JLCPCB Part #
C3963540
Description
-55℃~+150℃ 30kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS