Y162830K0000A0W
MFR.Part #
Y162830K0000A0W
JLCPCB Part #
C3920203
Description
-55℃~+150℃ 30kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount