Y16282K50000T9W
MFR.Part #
Y16282K50000T9W
JLCPCB Part #
C4234935
Description
-55℃~+150℃ 2.5kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS