Y16282K40000B9W
MFR.Part #
Y16282K40000B9W
JLCPCB Part #
C4328819
Description
-55℃~+150℃ 2.4kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS