Y1628250R000A9W
MFR.Part #
Y1628250R000A9W
JLCPCB Part #
C4024599
Description
-55℃~+150℃ 250Ω 750mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS