Y162820K0000Q0R
MFR.Part #
Y162820K0000Q0R
JLCPCB Part #
C3948703
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount