Y162819R5313C9W
MFR.Part #
Y162819R5313C9W
JLCPCB Part #
C4182086
Description
-55℃~+150℃ 19.5313Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS