Y162812K1000A9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162812K1000A9W
JLCPCB Part #
C3913416
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 12.1kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS