Y162812K1000A9R
MFR.Part #
Y162812K1000A9R
JLCPCB Part #
C4229490
Description
-55℃~+150℃ 12.1kΩ 750mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS