Y1628125K000F0W
MFR.Part #
Y1628125K000F0W
JLCPCB Part #
C4163625
Description
-55℃~+150℃ 125kΩ 750mW ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount