Y1628124R000A0W
MFR.Part #
Y1628124R000A0W
JLCPCB Part #
C4305797
Description
-55℃~+150℃ 124Ω 750mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount