Y1628100R000B0W
MFR.Part #
Y1628100R000B0W
JLCPCB Part #
C3927157
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount