Y1628100R000A9R
MFR.Part #
Y1628100R000A9R
JLCPCB Part #
C4106204
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS