Y1628100K000F0W
MFR.Part #
Y1628100K000F0W
JLCPCB Part #
C4086317
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 750mW ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount