Y1628100K000A9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1628100K000A9W
JLCPCB Part #
C4297042
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 750mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS