Y16279K60000T0W
MFR.Part #
Y16279K60000T0W
JLCPCB Part #
C4048059
Description
-55℃~+150℃ 500mW 9.6kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount