Y16279K53000B13R
MFR.Part #
Y16279K53000B13R
JLCPCB Part #
C4240309
Description
-55℃~+150℃ 500mW 9.53kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS