Y16278K83000T0W
MFR.Part #
Y16278K83000T0W
JLCPCB Part #
C4170120
Description
-55℃~+150℃ 500mW 8.83kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount