Y1627825R000A9W
MFR.Part #
Y1627825R000A9W
JLCPCB Part #
C4120273
Description
-55℃~+150℃ 500mW 825Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS