Y162770K0000B9R
MFR.Part #
Y162770K0000B9R
JLCPCB Part #
C6013936
Description
-55℃~+150℃ 500mW 70kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS