Y16276K69900T0W
MFR.Part #
Y16276K69900T0W
JLCPCB Part #
C4090724
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.699kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount