Y16276K65000Q0W
MFR.Part #
Y16276K65000Q0W
JLCPCB Part #
C4292489
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.65kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount