Y16276K36800T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16276K36800T9W
JLCPCB Part #
C4288453
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.368kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS