Y16276K36800T0W
MFR.Part #
Y16276K36800T0W
JLCPCB Part #
C4337258
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.368kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount