Y16276K15700T0W
MFR.Part #
Y16276K15700T0W
JLCPCB Part #
C4001553
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.157kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount