Y162762K0000T9R
MFR.Part #
Y162762K0000T9R
JLCPCB Part #
C4000362
Description
-55℃~+150℃ 500mW 62kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS