Y162751K8100B0W
MFR.Part #
Y162751K8100B0W
JLCPCB Part #
C4050859
Description
-55℃~+150℃ 500mW 51.81kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount