Y162750K0000T9W
MFR.Part #
Y162750K0000T9W
JLCPCB Part #
C4026352
Description
-55℃~+150℃ 500mW 50kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS