Y162750K0000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162750K0000T0W
JLCPCB Part #
C4028325
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 500mW 50kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount