Y162750K0000Q0R
MFR.Part #
Y162750K0000Q0R
JLCPCB Part #
C7130042
Description
-55℃~+150℃ 500mW 50kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount