Y1627500R000T0R
MFR.Part #
Y1627500R000T0R
JLCPCB Part #
C4229351
Description
-55℃~+150℃ 500mW 500Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount