Y162749K9000A9W
MFR.Part #
Y162749K9000A9W
JLCPCB Part #
C4327528
Description
-55℃~+150℃ 49.9kΩ 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS