Y162749K0000T9W
MFR.Part #
Y162749K0000T9W
JLCPCB Part #
C3938601
Description
-55℃~+150℃ 49kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS