Y162747K5000T0W
MFR.Part #
Y162747K5000T0W
JLCPCB Part #
C3993193
Description
-55℃~+150℃ 47.5kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount