Y162739K2000B9W
MFR.Part #
Y162739K2000B9W
JLCPCB Part #
C4196897
Description
-55℃~+150℃ 39.2kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS