Y162735K7000A9W
MFR.Part #
Y162735K7000A9W
JLCPCB Part #
C3931390
Description
-55℃~+150℃ 35.7kΩ 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS