Y162734K0000Q15W
MFR.Part #
Y162734K0000Q15W
JLCPCB Part #
C4113695
Description
-55℃~+150℃ 34kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS