Y162733K2000A9W
MFR.Part #
Y162733K2000A9W
JLCPCB Part #
C3966430
Description
-55℃~+150℃ 33.2kΩ 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS