Y162730K0000Q15W
MFR.Part #
Y162730K0000Q15W
JLCPCB Part #
C4007508
Description
-55℃~+150℃ 30kΩ 500mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount