Y16272K49000Q0R
MFR.Part #
Y16272K49000Q0R
JLCPCB Part #
C3951121
Description
-55℃~+150℃ 2.49kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount