Y162726R1000F9W
MFR.Part #
Y162726R1000F9W
JLCPCB Part #
C3976938
Description
-55℃~+150℃ 26.1Ω 500mW ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS