Y162725K5900T0W
MFR.Part #
Y162725K5900T0W
JLCPCB Part #
C4131667
Description
-55℃~+150℃ 25.59kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount