Y162725K0000T0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162725K0000T0R
JLCPCB Part #
C4121553
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 25kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount