Y162724K9000B15W
MFR.Part #
Y162724K9000B15W
JLCPCB Part #
C4064327
Description
-55℃~+150℃ 24.9kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount