Y162720K5000A9W
MFR.Part #
Y162720K5000A9W
JLCPCB Part #
C4263511
Description
-55℃~+150℃ 20.5kΩ 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS