Y162720K0000A0W
MFR.Part #
Y162720K0000A0W
JLCPCB Part #
C4142106
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount