Y1627208R330A0W
MFR.Part #
Y1627208R330A0W
JLCPCB Part #
C3929950
Description
-55℃~+150℃ 208.33Ω 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount