Y1627200R000Q0R
MFR.Part #
Y1627200R000Q0R
JLCPCB Part #
C4125139
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount